Doktora Sor

Telefon: 0312 443 0 337
WhatsApp: 0532 745 26 28

E-posta: info@estenik.com.tr

Adres: Tepe Prime Avenue B Blok No:34 Eskişehir Yolu Çankaya / Ankara

Estetik Yaptıran Ünlü Erkek Sanatçılar

Estetik Yaptıran Ünlü Erkek Sanatçılar

Estetik, bir çeşit güzelleşme şeklidir ve çoğu insan bu şekli tercih eder. Üstelik birçok farklı estetik türü bulunur. Estetik yaptıranlar sadece sıradan insanlar değildir, ünlüler de çoğu zaman estetik ile güzelleşme ve gençleşme yoluna başvurmuşlardır. Kadın ünlüler çok sık estetik yaptırırlar fakat bunların yanında erkek olan ünlüler de estetik yaptırmış, estetikli erkek ünlüler kategorisine girmişlerdir. Ünlüler, kendi alanlarında profesyonel olan ve çok fazla kişi tarafından tanınan kişilerdir. Hangi erkek ünlüler estetik yaptırmıştır?

Tarkan

Oldukça tanınan ünlü sanatçı hem Türkiye’de hem de farklı ülkelerde dinlenmektedir ve çok fazla hayranı vardır. Estetik yaptıran ünlüler arasında olan ünlü şarkıcı burnundan ve çenesinden bir estetik ameliyat geçirmiştir. Sivri olan burnunu törpületmiş, oval olan çenesini törpületerek sivri hale getirmiştir.

Kerimcan Durmaz

Son yılların popüler ismi Kerimcan Durmaz, bir sosyal medya platformunda kendini geliştirdikten sonra tüm ülkede tanınmaya ve sevilmeye başlamıştı. En bakımlı Türk erkekleri arasında yer alan Durmaz, birçok estetik operasyon geçirmiştir. Burnundan, çenesinden, kaşlarından ve dudaklarından ameliyat olan ünlü bu operasyonlar ile çok farklı bir görünüme sahip olmuştur.

Necati Şaşmaz

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, birçok dizi de oyunculuk yapmış ve insanların beğenisini toplamıştır. Oyuncu, bir burun ameliyatı geçirerek estetik yaptırmıştır. Burnunda küçük bir çıkıntı bulunan oyuncu estetik ameliyat sonucu bu çıkıntıdan kurtulmuş ve daha düz bir buruna sahip olmuştur.

Fatih Ürek

Şarkıları herkes tarafından beğenilen ve ilgi gören bakımlı Türk erkeği Fatih Ürek, bazı estetik ameliyatlar geçirmiştir. Yüzünü gerdiren, kaz ayaklarını yok ettiren ünlü şarkıcı botoks yaptırmıştır. Yüzünü gerdirmiş ve yüzünü dolgunlaştırmıştır. Bunun yanında kaşlarını da havaya kaldıran ünlü bu şekilde birçok estetik ameliyat geçirmiştir.

İdo Tatlıses

Arabesk müziğin en bilinen isimlerinden olan İbrahim Tatlıses’ in oğlu olan şarkıcı İdo Tatlıses de diğer erkek ünlüler gibi estetik yaptırmıştır. Burnundan bir estetik ameliyat geçiren ünlü şarkıcı burnunu törpületmiş ve küçük boyutlu bir burun yaptırmıştır.

Özcan Deniz

Hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapan ünlü sanatçının birçok hayranı vardır. Ünlü sanatçı Özcan Deniz, burnunu ufaltmıştır ve elmacık kemiğini ortaya çıkaracak bir estetik yaptırmıştır. Burnundan ameliyat olan sanatçı burnunun kemiklerini kestirmiş ve şeklini düzelttirmiştir.

Barış Arduç

Son zamanlarda çok beğenilen yakışıklı oyuncu Barış Arduç, hem burnundan hem de elmacık kemiklerinden ameliyat olmuştur. Burun kemerlerini yok etmek ve elmacık kemiklerini daha belirgin hale getirmek için iki tane estetik ameliyat geçirmiştir.

Berdan Mardini

Eski zamanların oldukça sevilen şarkıcısı olan Berdan Mardini de burun estetiği geçiren ünlüler arasındadır. Sanatçı, burun küçültme ve inceltme estetiği yaptırmıştır.

Mahsun Kırmızıgül

Şarkıları çok beğenilen ve herkes tarafından dinlenen ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül de burun estetiği geçiren ünlülerden biridir. Burnunu kırdıran ve kenarlarından törpületen sanatçı, burnunu daha küçük bir hale getirmiştir.

Görüşünüzü Paylaşabilirsiniz