Doktora Sor

Telefon: 0312 443 0 337
WhatsApp: 0532 745 26 28

E-posta: info@estenik.com.tr

Adres: Tepe Prime Avenue B Blok No:34 Eskişehir Yolu Çankaya / Ankara

HydraFacial; Cilt bakımında bir devrim

HydraFacial; Cilt bakımında bir devrim

2012 yılından beri Estenik’te uyguladığımız Hydra Facial medikal cilt bakımı her yıl olduğu gibi 2017 yılında da en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü aldı. Türkiye dahil dünyada 76’yı aşkın ülkede kullanılan Hydra Facial alanında FDA onayına sahip tek cihazdır.

Hydra Facial medikal cilt bakımını klasik bakımlardan ayıran en önemli özellik; Vortex isimli patentli bir teknolojiye sahip olmasıdır. Uygulama basınçla püskürtme yapan vakumlu kişiye özel başlıklar ile gerçekleştirilir. HydraFacial farklı protokol seçenekleri ile her cilde uygun tedavi olanakları sunmaktadır. Rosacealı ciltler dahil hassas ciltlerde de rahatlıkla uygulamayı tavsiye edebiliyoruz. Kadın-erkek tüm yaş gruplarına her mevsim yapılabilen bir tıbbi cilt bakımıdır. Sadece hamilelerde ve emziren annelerde özel koşullarda uygulama yapılabilir. Hydra Facial uygulaması özel solüsyon ve başlıkları ile siyah nokta temizliği, gözenek sıkılaştırma, leke tedavisi ve anti aging bakım uygulamalarını kapsar. Ayrıca Kırmızı ve Mavi LED Terapi başlıkları da bulunmaktadır. Kırmızı LED Terapi elastin-kolajen sentezinin artması sağlayıp, cildi sıkılaştırırken; Mavi LED Terapi ile akneyi oluşturan bakteriler ortadan kaldırılıp porlar temizlenir. Hydra Facial uygulamasında sonucu etkileyen en önemli faktörlerden biri de kullanılan solüsyonların ve cihazın  orjinal olması  ve tabiki  uygulayan kişidir.

Hydra Facial uygulaması için tedavi amaçlı uygulamalarda haftada bir 4-6 seans, sonucun korunabilmesi içinde ayda bir tekrarlanması öneriyoruz. Tedavi dışında daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik öneriyoruz.

Hydra Facial uygulama süresi kişinin cildinin durumuna ve doluluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 45-60 dakikadır. Tüm bu özellikler HydraFacial uygulamasını aralarında Paris Hilton gibi ünlülerin de bulunduğu Hollywood yıldızlarının tercihi olmuştur.

Görüşünüzü Paylaşabilirsiniz