Doktora Sor

Telefon: 0312 443 0 337
WhatsApp: 0532 745 26 28

E-posta: info@estenik.com.tr

Adres: Tepe Prime Avenue B Blok No:34 Eskişehir Yolu Çankaya / Ankara

H 100 Aşısı

Cilde gençlik katan ve dinamik bir ifade kazandıran H100 aşısı, deforme olan cilt yapısının düzeltilmesini sağlıyor. Nemi kaybolmuş cildin yeniden nem kazanması, parlak ve ışıltılı bir cilt yapısına sahip olmak için yapılan bir aşıdır.

Sarkıkların ve derin çizgilerin giderilmesini sağlayan H100 aşısı, yeniden gençlik kazandıran bir formüldür.

H100 Aşısı Nedir?

Mineral, peptit ve aminoasit gibi formüllerin doğrudan enjekte edilmesini sağlayan H100 aşısı, vitamin yapı taşlarının kazanılmasını sağlıyor. Cildin alt yapısına verilen H100 aşısı, cilt ihtiyaçlarını karşılayan en değerli formülleri içerir.

Derinlemesine onarım sağlayan ve daha canlı bir görünüm kazandıran H100, kadifemsi bir cilt yapısı kazandırır. Kırışıklıkların giderilmesi ve dokuların tazelenmesi için hemen her yaşta uygulanabilir.

H100 Aşısının Özellikleri

Medikal estetik uygulamaları arasında olan H100 aşısı, bir kokteyl uygulamasıdır. Gençlik iksiri niteliğinde olan H100 aşısı, cilt yenilemesi için en ideal ürünler arasında yer alır. Yapı taşlarının kazandırılması için yapılan uygulama, bakımın doğrudan kazandırılmasını sağlar.

Formül içerisinde hyalüronik asit bulunuyor. Cilt yapısının ihtiyacı olan değerli vitaminlerin kazandırılması için idealdir. Üstelik antioksidan mannito içeriğiyle cilt yenilenmesinde gençlik formu sağlar.

H100 Aşısının İçeriği

Gençleştirme tedavileri arasında ameliyatsız medikal tedavi olan H100, hyalüronik asit ve mannitolden oluşuyor. Cilt dokularının onarımı ve değerli yapı taşlarının üretilmesi, genç görünümün uzun ömürlü olmasını sağlayan bir formüldür.

Ciltteki şişliklerin giderilmesini sağlayan etki, vitaminler ve aminoasitler içerir. Peptit ve minareller ile cildin beslenmesini, ışıl ışıl parlamasını sağlar.

H100 Aşısını Oluşturan Maddeler

Mannitol, H100 aşısı içeriğinde bulunan etkili anti oksidanlardan biridir. Ödem sökücü niteliği bulunan mannitol, H100 içeriğindeki maddelerin cilt yapısında uzun süre tutulmasına olanak sağlar.

H100 içeriğinde bulunan Hyalüronik asit, kırışıklıkların giderilmesini ve cildin pürüzsüz, berrak olmasını sağlar. Nem dengesinin sağlanması için ciltteki suyum tutulmasını ve onarımın hızlı şekilde yapılmasını sağlar.

Aşı içeriğinde bulunan Hexapeptide-8, yaşlılık etkilerini geçirir. Kırışıklık ve çizgilerin geçirilmesini sağlayan madde, yorgunluk ifadesinin geçirilmesini sağlıyor. Canlı, genç ve dinamik form kazandırıyor.

Pro kolajen Peptit içeriğiyle daha etkili bir formül sunan H100 aşısı, derin çizgilerin açılmasını ve mimik çizgilerinin geçirilmesini sağlıyor. Dmae maddesi, cildin alt dokularını destekleyen ve sarkıklıkların azaltılmasını sağlayan formlardan biridir. Anti oksidan etkisiyle, gençlik kazandırır.

Pentapeptide-18 içeriği sayesinde, cilt kaslarında oluşan kasılma oranları geçirilir. H100 aşısının içeriğinde olan diğer değerli özler ise şu şekildedir;

  • Vitamin (B1-B6)
  • Organik Silica
  • L-Arginine
  • L-Methionine
  • INC
  • Glycine
  • Tyrosine
  • Leucine
  • Alanine

H100 Aşı Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama yapılacak bölgeye, lokal olarak topikal kremler uygulanır. Mezoterapi yöntemi kullanılarak yapılan uygulama, cilt altına uygulanır. Cilt yüzeyi temizlenerek yapılan uygulama, sürülen anestezi kreminin 30 dakika bekletilmesiyle yapılır.

Sonrasında cilt yüzeyi yeniden temizlenir ve krem ciltten silinir. Dezenfekte işlemi sonrasında, aşı uygulamasına geçilir. Cildin alt dokusuna ve enjekte yöntemiyle yapılan H100 aşısı, 1 cm’lik aralıklar ile yapılır.

Deri içine enjekte edilen H100 aşı uygulamasında çok fazla acı hissedilmez. 30 dakika boyunca uygulanan anestezik krem, ağrı ve acı oranına doğrudan etki eder.

H100 Aşısı, Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz bölgesinin yanı sıra boyu ve dekolte bölgelerine uygulanabilen H100 aşısı, el üzerine de yapılabilir. Yaşa bağlı olarak yaşlılık ifadesinin tedavi edilmesi, çizgi ve kırışıklıkların geçirilmesi için farklı bölgelere uygulanabilir.

Seans süresi ve uygulama opsiyonları hem kişilere ve cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Fakat uygulanan tüm ciltlere muazzam gençlik kazandırır.